Recenze Beneo

Zbozi dorazilo nekompletni, konkretne bez bocnich list zadni opery, pokud tam strci prcek prsty muze se porezat o hrany plastu.
Pry to Mall preda k reseni dodavateli- Truong Dang Hong China?… super, ten to urcite vyresi..

• Kvalitně zpracované auto
  • Volba rychlosti
  • Vhodné do terénu / nerovná zahrada
  • Chtělo by to trochu lepší rejd/zatáčení

• jezdí bez problému po zahradě i do menších kopců
  • hezký design, rádio, osvětlení
  • vyklápěcí vlečka
  • dálkové ovládání
  • rezervy v kvalitě zpracování, resp. lícování plastů
  • např. jde těžko docvaknout sedačka při vyndání baterie

Traktor splnil očekávání, doba provozu je přijatelná ( po zahradě cca 45 min. na 1 nabití)
S vlekem můžou děti "pomáhat" okolo domu a baví je to. Přínosem je dálkové ovládání s brzdou když se na tom někdo učí.

• Kvalita

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. září 2021

• Nekvalitní materiál, který se okamžitě rozpadá

Vířivku jsem zakoupila loni v červnu. Už po měsíci ucházela - nejprve ve švech, kde se alespoň dala spravit, později pod displejem a z míst, kde je zabudován motor, kde spravit nešla (po dvaceti minutách od nafouknutí se zcela vyfoukla). Reklamovala jsem, načež jsem dostala nový bazének bez motoru a bez jakéhokoliv návodu, jak z prasklého bazénku motor vymontovat a dát ho do nového (při zakoupení již bylo zabudováno a v návodu k použití nic takového není). Po celoodpolední práci jsem motor vyměnila. Výřivka zbylé tři týdny používání v loňské sezoně fungovala relativně bez problémů a zpočátku letošní také. Po měsíci se ale scénář opakoval, vířivka popraskala zevnitř v místech, kde je neopravitelná, a během hodiny po nafouknutí je sfouknutá. Zkrátka materiál, z něhož je bazén vyroben, bych čekala u nafukovačky pro děti za sedm stovek, ne u vířivky za téměř deset tisíc. Pro mě naprosto vyhozených, příště si připlatím za kvalitní výrobek.

• Kvalitní zpracování
  • Dostatečné funkce
  • Vyšší podvozek, který přejede nerovný terén

• pohon 4x4 jízda i v terénu
  • měkčená kola
  • rádio
  • pohodlná sedečka
  • při montáži zadních motorku a kol, jsem se natrápil.Neůplně podrobný manuál(na youtube jsem se ujistil o správném usazení)

Ideální auto pro menší děti, které ještě nedokážou plně řídit sami ( super dálkové ovládání s předností ) díky tomu se dá použít od 1 roku. 12V baterie 7,2Ah jako do UPS snadno výměnná, ale vydrží dlouho, jednoduché nabíjení.

Ověřený zákazník Elektrická autíčka Ověřený zákazník

Přidáno: 4. září 2020

Zakoupeno v Elektrická autíčka

Skvělá vířivka, akorát 4 dospělí? No nevím, ale těžko.

Koupili jsme ho pro čtyřleteho vnoučka knarozeninám,zatím jezdí skoro celý den ,zatím jsme velice spojeni

Ověřený zákazník Elektrická autíčka Standa

Přidáno: 17. července 2020

Zakoupeno v Elektrická autíčka

• Ovládání hlasitosti na volantu dlouhým stisknutím - malé děti stále zeslabují/zesilují
  • pomalé nabíjení

Když tlačítkem odpojíte pohon předních kol, tak jde pouze o elektrické odpojení. Zadní kola pak musejí následně překonávat odpor odpojených předních pohonů.

Celkově je auto vhodné pro zahradu a venkovské prostředí.

• Bezproblémové vrácení produktu do 14 dnů na mall.cz
  • plastová kola
  • nekvalitní zpracování plastů
  • tvrdé sedátko
  • jednobodový bezpečnostní pás
  • nevhodné do terénu (trávník)

Nekvalitní zpracování plastů, tvrdé sedátko, bezpečnostní pás pouze kolem pasu, tvrdá plastová kolečka nevhodná do terénu. Dle popisu produktu je autíčko vhodné do terénu, dle manuálu však není vhodné na trávu. Týden neposečená tráva již dělá autíčko problémy, přičemž je nutné jezdit na nejvyšší rychlost, tudíž se baterie rychle vybíjí a zdaleka tak nevydrží ani hodinu jízdy. Naše konkrétní autíčko nešlo ani nabíjet přes adaptér, muselo se nabíjet přímo přes baterii.

• Koupil jsem pro čtyřletého syna a naprostá spokojenost . Velice jednoduchá obsluha a vypadá i odolně.
  • Zatím nic

Co se týká obchodu, tak mohu jen doporučit, férové jednání a naprostá spokojenost. Co se týká auta, tak to ukáže až čas, ale zatím vypadá a funguje velmi dobře, oceňuji připojení radia přes Bluetooth a zapínání pohonu 4x4 v horším terénu.

Ověřený zákazník Elektrická autíčka Ověřený zákazník

Přidáno: 27. dubna 2020

Zatím ok.

• autíčko má super rozjezdy necuká a perfektně se ovládá a to i s vysílačkou

• Dálkové ovladání,ale to mají asi všechna autíčka

Je třeba si uvědomit, že autíčko je na baterie ,takže hodinku jezdíte a 8 hodin nabijíte,ale nedělá kravál jak benziňák. A co je nejhlavnější děti jsou spokojené.

• 5ti letý junior byl nadšený , pod stromečkem našel vysněný dárek, byl to šok, stál a rozplakal se, byl úplně hotovej ;-)

USB vstup po dvou dnech vyndavání a zandavání , zatlačil do palubky :-),ale zahráli jsme si na opraváře a je to vyřešené;-)

Zobrazuji 21 - 40 ze 63 recenzí 1 [ 2 ] 3 4